Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Toleranca fetare Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Toleranca fetare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Alkoma
13-12-2018 17:47
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
79 28,021
 
Jeta
28-10-2018 10:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 9,324
 
Alkoma
09-08-2018 05:14
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 4,271
Smile
Alkoma
16-06-2018 14:33
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
415 56,845
 
Alkoma
05-11-2016 15:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 18,292
 
ZET
08-01-2015 23:24
nga Eliot Shko tek postimi i fundit
56 11,454
 
Kryetemė Kryetemė: Lajmerim
Alkoma
14-10-2013 21:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 2,592
 
lenci
28-02-2013 01:35
nga busavata Shko tek postimi i fundit
5 2,838
 
Alkoma
15-04-2011 18:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 2,442
 
Fshatari
13-12-2018 14:45
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
3 95
 
Mandi
08-12-2018 20:38
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
16 991
 
Llokumi
16-11-2018 21:20
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
7 251
 
Fshatari
10-11-2018 20:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
31 798
 
Mandi
03-11-2018 23:25
nga Adea Shko tek postimi i fundit
9 434
 
Llokumi
03-11-2018 18:09
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
3 340
 
Fshatari
02-09-2018 15:03
nga par Shko tek postimi i fundit
2 606
 
Onyx
09-08-2018 07:12
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
10 1,046
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. 4x4
25-07-2018 21:22
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
321 40,993
 
Alkoma
13-05-2018 04:17
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
33 3,945
 
Mandi
06-05-2018 08:25
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
16 3,212
 
Alkoma
05-05-2018 11:49
nga BlueRose Shko tek postimi i fundit
5 1,477
 
daniel00
05-05-2018 11:14
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
9 2,057
 
Gon!
05-05-2018 11:00
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
14 2,731
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fshatari
05-05-2018 10:45
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
46 9,620
 
Gon!
05-05-2018 10:19
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
61 10,802
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. ymer prizreni
05-05-2018 08:36
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
18 4,125
Sondazh
Alkoma
05-05-2018 08:11
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
240 31,808
 
Alkoma
29-04-2018 13:42
nga r00t Shko tek postimi i fundit
14 3,012
 
Alkoma
27-04-2018 14:29
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
6 1,565
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 217 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur