Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Futbolli
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
14 3,717
Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2
14 904

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Futbolli Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Venom
16-01-2019 20:57
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
229 9,187
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BlueBaron
15-01-2019 00:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
620 70,992
Cool
ose.al
13-01-2019 13:57
nga ose.al Shko tek postimi i fundit
0 71
 
AAO
07-01-2019 22:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 4,018
 
Mandi
06-01-2019 19:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
373 44,976
 
Peshku i Kuq
03-01-2019 00:05
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
209 16,311
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
29-12-2018 02:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
657 67,130
 
Venom
22-12-2018 13:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
39 601
 
Venom
05-12-2018 22:58
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
37 781
 
Rex
18-11-2018 19:57
nga Rex Shko tek postimi i fundit
121 6,773
 
Peshku i Kuq
10-11-2018 18:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
10 1,053
 
Fshatari
- - -
 
Fshatari
- - -
 
Tema ėshtė lėvizur: Premier League 2018-2019!
Venom
- - -
 
Venom
01-11-2018 10:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
39 2,059
 
Semiku
28-10-2018 19:36
nga drague Shko tek postimi i fundit
46 2,003
 
the admiral
20-10-2018 20:52
nga Rex Shko tek postimi i fundit
564 60,905
 
Urban
27-09-2018 13:25
nga Rex Shko tek postimi i fundit
515 60,333
 
Fshatari
14-09-2018 15:38
nga AAO Shko tek postimi i fundit
24 1,552
 
Explorer
03-09-2018 18:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
169 19,651
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 230 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur