Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Folklori Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. fegi
13-03-2015 00:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
269 45,357
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. BATO
19-02-2017 14:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
129 68,690
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BATO
02-04-2018 09:00
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
59 47,490
 
Kryeplaku
07-01-2019 22:22
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
56 19,868
 
Kryetemė Kryetemė: Legjendat (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
17-02-2019 05:49
nga angelinna Shko tek postimi i fundit
42 26,289
 
Kryetemė Kryetemė: Dasma shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Askushi
04-03-2019 22:29
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
45 73,626
Post
Alb_LoVeR
11-11-2009 10:48
nga Alb_LoVeR Shko tek postimi i fundit
1 2,404
Lightbulb
Alb_LoVeR
30-01-2011 12:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 5,853
 
baaroar
19-03-2011 22:27
nga baaroar Shko tek postimi i fundit
3 8,025
 
fegi
08-09-2011 12:31
nga labivranishtit Shko tek postimi i fundit
2 1,708
 
BATO
15-04-2012 22:58
nga BATO Shko tek postimi i fundit
0 1,924
 
kreksi
06-09-2012 01:01
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
0 2,205
 
trestenik
17-09-2012 11:46
nga trestenik Shko tek postimi i fundit
39 35,428
 
Askushi
23-09-2012 07:31
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 5,818
 
Askushi
25-09-2012 08:37
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
7 4,755
 
Askushi
26-09-2012 06:13
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
14 9,515
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. DeuS
26-09-2012 06:40
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
15 26,702
 
Askushi
26-09-2012 06:48
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 2,597
 
Askushi
26-09-2012 06:56
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 2,073
 
Askushi
26-09-2012 08:30
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 5,779
 
Askushi
26-09-2012 08:53
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 2,202
 
Askushi
26-09-2012 09:02
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 7,243
 
Askushi
26-09-2012 09:13
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
1 4,969
 
Askushi
26-09-2012 09:17
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 3,263
 
Askushi
26-09-2012 17:06
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
51 41,008
 
Askushi
24-10-2012 20:02
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
37 11,578
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 82 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur