Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Folklori Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Pėrgjigje Renditje nė rritje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. fegi
13-03-2015 00:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
269 45,522
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. BATO
19-02-2017 14:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
129 68,908
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BATO
02-04-2018 09:00
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
59 47,624
 
Kryeplaku
07-01-2019 22:22
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
56 19,933
 
Kryetemė Kryetemė: Dasma shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Askushi
04-03-2019 22:29
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
45 73,779
 
Kryetemė Kryetemė: Legjendat (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
17-02-2019 05:49
nga angelinna Shko tek postimi i fundit
42 26,371
 
Saura
09-06-2019 09:11
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
588 168,468
 
Gi de Masha
20-08-2019 01:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
220 71,848
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
31-10-2017 19:33
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
167 74,702
 
rrėqebull
12-07-2019 21:57
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
78 8,873
 
Miti
22-01-2014 19:04
nga Miti Shko tek postimi i fundit
76 9,452
 
Gi de Masha
23-07-2019 21:58
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
65 16,597
 
Askushi
26-09-2012 17:06
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
51 41,059
Post
Senorita
08-05-2018 11:35
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
47 15,584
 
Edvin83
03-05-2015 13:52
nga agimdedej Shko tek postimi i fundit
46 15,212
 
edlin
22-12-2018 20:23
nga edlin Shko tek postimi i fundit
40 1,496
 
trestenik
17-09-2012 11:46
nga trestenik Shko tek postimi i fundit
39 35,467
 
Askushi
24-10-2012 20:02
nga ymer prizreni Shko tek postimi i fundit
37 11,607
 
DeuS
22-06-2019 18:06
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
36 22,211
 
Mano
11-04-2014 16:31
nga ZET Shko tek postimi i fundit
36 9,808
 
Alkoma
11-05-2014 02:34
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
36 10,158
 
Kryeplaku
21-12-2013 18:57
nga Rex Shko tek postimi i fundit
33 21,883
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
11-03-2018 15:02
nga Naser Shllaku Shko tek postimi i fundit
29 28,709
 
Gon!
04-07-2013 15:25
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
29 5,122
 
BLEDI_SH
02-06-2018 21:22
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
27 6,167
 
Dredhza
12-07-2019 22:59
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
25 5,099
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 82 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur