Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Folklori Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Dasma shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Askushi
04-03-2019 22:29
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
45 73,779
 
Kryetemė Kryetemė: Legjendat (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
17-02-2019 05:49
nga angelinna Shko tek postimi i fundit
42 26,371
 
Kryeplaku
07-01-2019 22:22
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
56 19,933
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BATO
02-04-2018 09:00
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
59 47,624
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. BATO
19-02-2017 14:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
129 68,908
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. fegi
13-03-2015 00:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
269 45,522
 
Paion
31-01-2015 14:53
nga Paion Shko tek postimi i fundit
0 1,025
 
Paion
31-01-2015 14:39
nga Paion Shko tek postimi i fundit
0 910
 
Paion
31-01-2015 14:35
nga Paion Shko tek postimi i fundit
0 1,072
 
Ragnar
31-01-2015 06:27
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
4 1,744
 
rrėqebull
28-01-2015 16:39
nga Tj Tweedle Shko tek postimi i fundit
17 7,551
 
rrėqebull
25-12-2014 20:50
nga Zana Shko tek postimi i fundit
10 5,607
 
rrėqebull
23-12-2014 22:05
nga rrėqebull Shko tek postimi i fundit
6 3,604
 
Kryeplaku
06-09-2014 01:30
nga Mano Shko tek postimi i fundit
17 14,896
 
Alkoma
11-05-2014 02:34
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
36 10,158
 
Mano
11-04-2014 16:31
nga ZET Shko tek postimi i fundit
36 9,808
 
Mandi
14-03-2014 02:18
nga Mano Shko tek postimi i fundit
1 2,108
 
Miti
22-01-2014 19:04
nga Miti Shko tek postimi i fundit
76 9,452
 
Kryeplaku
21-12-2013 18:57
nga Rex Shko tek postimi i fundit
33 21,883
 
Askushi
29-09-2013 13:47
nga edlin Shko tek postimi i fundit
23 30,564
 
iDeA
03-08-2013 08:06
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
5 3,506
 
Askushi
11-07-2013 13:42
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
1 14,043
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. kreksi
10-07-2013 16:38
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
6 6,002
 
Gon!
04-07-2013 15:25
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
29 5,122
 
Askushi
02-04-2013 16:33
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
6 9,923
 
Skydive
23-03-2013 19:39
nga Brari Shko tek postimi i fundit
3 6,032
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 82 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur