Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
07-07-2019 20:04
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
373 64,388
 
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 14,372
 
Rex
15-01-2017 08:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 44,583
 
BlueBaron
30-11-2016 12:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 13,694
 
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 5,830
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 3.00 mesatarja. Angel69
17-09-2019 03:42
nga ZET Shko tek postimi i fundit
216 13,177
 
Gi de Masha
16-09-2019 22:12
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
188 8,287
 
Llapi
16-09-2019 21:27
nga Rex Shko tek postimi i fundit
446 41,624
 
Gi de Masha
16-09-2019 21:20
nga kanina Shko tek postimi i fundit
19 222
 
Llapi
16-09-2019 20:23
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
41 5,807
 
pirro
16-09-2019 19:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 69
 
Llapi
15-09-2019 18:49
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
10 202
 
Llapi
15-09-2019 16:20
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
16 277
 
Llapi
14-09-2019 12:41
nga Mano Shko tek postimi i fundit
168 17,642
 
Llapi
11-09-2019 20:17
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 41
 
Llapi
11-09-2019 19:55
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
272 8,532
 
Fshatari
11-09-2019 19:47
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
27 280
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Llapi
11-09-2019 19:30
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
147 22,780
 
Llapi
11-09-2019 18:05
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
193 10,097
 
King Bardhyl
10-09-2019 17:23
nga Performer Shko tek postimi i fundit
99 2,904
 
Fshatari
10-09-2019 10:49
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 75
 
Llapi
07-09-2019 08:41
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
4 199
 
pirro
07-09-2019 05:59
nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 56
 
Llapi
06-09-2019 22:35
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
73 1,999
 
Fshatari
02-09-2019 16:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
98 1,936
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1276 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur