Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Futbolli
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
10-09-2019 16:27 Shko tek postimi i fundit
14 3,746
Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2
nga SystemA
19-05-2019 15:05 Shko tek postimi i fundit
14 911

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Futbolli Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Venom
15-09-2019 17:06
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
427 25,783
 
AAO
01-09-2019 10:02
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
113 8,497
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BlueBaron
26-08-2019 05:25
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
639 95,876
 
Fshatari
17-08-2019 20:19
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
2 128
 
Rex
11-08-2019 19:20
nga Rex Shko tek postimi i fundit
7 236
 
Mandi
14-07-2019 14:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
408 62,852
 
Fshatari
09-07-2019 16:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 183
 
AAO
07-07-2019 11:10
nga AAO Shko tek postimi i fundit
27 744
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
01-07-2019 11:30
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
675 85,456
 
Fshatari
20-06-2019 06:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 442
 
Venom
11-06-2019 00:09
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
230 9,798
 
Rex
09-06-2019 21:03
nga AAO Shko tek postimi i fundit
123 11,739
 
the admiral
09-06-2019 12:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
601 85,614
 
Urban
26-05-2019 19:47
nga AAO Shko tek postimi i fundit
528 80,214
 
legjenda
- - -
 
Peshku i Kuq
12-05-2019 19:38
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
231 23,557
 
drague
16-03-2019 20:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 565
 
USA NR1
10-02-2019 19:26
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
290 44,677
Cool
ose.al
13-01-2019 12:57
nga ose.al Shko tek postimi i fundit
0 290
 
Venom
22-12-2018 12:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
39 1,140
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 237 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur