Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Sporti shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Shkėmbeni informacion mė miqtė tuaj pėr sportista shqiptarė nė Shqipėri e jashtė saj.
nga Mandi
09-06-2018 21:23 Shko tek postimi i fundit
41 440

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Sporti shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Angel69
16-09-2019 20:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
512 22,801
 
Rex
15-09-2019 08:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
564 31,800
 
Angel69
15-09-2019 06:53
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
96 14,642
 
Fshatari
13-07-2019 17:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 135
 
Angel69
12-07-2019 17:45
nga AAO Shko tek postimi i fundit
308 46,050
 
Ragnar
04-07-2019 23:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
26 478
 
Fshatari
23-06-2019 11:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 537
 
Rex
17-06-2019 20:43
nga AAO Shko tek postimi i fundit
400 60,009
 
Llapi
17-06-2019 16:27
nga Rex Shko tek postimi i fundit
8 275
 
Angel69
13-06-2019 16:20
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
80 7,642
 
Llapi
01-06-2019 09:20
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
2 164
 
Fshatari
01-06-2019 07:38
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 263
 
AAO
23-05-2019 21:00
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
65 8,076
 
Fshatari
19-05-2019 14:42
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 145
 
Baki
19-05-2019 14:39
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 300
 
Fshatari
19-05-2019 10:58
nga Zana Shko tek postimi i fundit
3 261
 
Llapi
11-05-2019 19:56
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 106
 
Duaje Siveten
26-03-2019 23:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 364
 
Tema ėshtė lėvizur: Po fillon ndeshja Kosovė - Bullgari?
Gi de Masha
- - -
 
drague
07-02-2019 13:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
15 1,550
 
Gi de Masha
20-01-2019 22:17
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
61 17,073
 
Angel69
25-12-2018 14:33
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
8 1,239
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 206 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur