Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Kinematografia Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Kinematografia
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Kėtu do tė keni mundėsi tė shikoni filma Shqiptar.
nga busavata
04-05-2017 22:35 Shko tek postimi i fundit
17 80

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Kinematografia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Rex
14-09-2019 20:04
nga Performer Shko tek postimi i fundit
935 100,192
 
Hawk
08-09-2019 13:30
nga Rex Shko tek postimi i fundit
551 57,561
 
Fshatari
08-09-2019 12:00
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 47
 
Dredhza
04-09-2019 03:43
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
13 835
 
SystemA
29-08-2019 17:58
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
261 32,260
 
Gi de Masha
23-08-2019 01:46
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
6 231
 
Gi de Masha
17-08-2019 00:04
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 103
 
Mano
10-08-2019 02:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 523
 
magnus
03-08-2019 19:11
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
16 456
 
Mandi
06-07-2019 03:45
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
10 197
Wink
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. KAY
22-05-2019 11:04
nga Viking Shko tek postimi i fundit
247 22,976
 
Kulpra
20-05-2019 13:29
nga Adea Shko tek postimi i fundit
11 1,003
 
Xhuljan
20-05-2019 04:03
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
110 8,848
 
Fshatari
17-05-2019 14:39
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
55 662
 
Ragnar
16-05-2019 21:16
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
3 177
 
Onyx
30-03-2019 11:35
nga Viking Shko tek postimi i fundit
1 290
 
Onyx
29-03-2019 20:12
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 180
 
Dredhza
29-03-2019 10:20
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
0 193
 
Onyx
25-03-2019 22:56
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
22 892
 
Mandi
10-02-2019 09:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 187
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 169 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur