Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 34,271
 
edlin
13-10-2019 15:58
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
83 2,341
 
doganieri
13-10-2019 12:30
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
27 451
 
petrol
13-10-2019 12:29
nga petrol Shko tek postimi i fundit
7 272
 
Kastrioti1443
11-10-2019 12:30
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
32 719
 
Gi de Masha
08-10-2019 19:00
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
7 266
Thumbs down
J-W
06-10-2019 13:59
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
157 19,912
 
doganieri
06-10-2019 12:35
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
24 457
 
Mandi
03-10-2019 16:15
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 80
 
HTFengineer
03-10-2019 07:45
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 375
 
King Bardhyl
02-10-2019 11:44
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
10 318
 
Gi de Masha
01-10-2019 23:10
nga Mano Shko tek postimi i fundit
16 294
 
Onyx
29-09-2019 05:30
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
324 7,311
 
doganieri
27-09-2019 19:44
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
11 337
 
par
27-09-2019 09:03
nga par Shko tek postimi i fundit
47 3,779
 
King Bardhyl
25-09-2019 21:20
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 80
 
Gi de Masha
22-09-2019 13:06
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 120
 
Mandi
14-09-2019 09:58
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
2 216
 
J-W
12-09-2019 23:39
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 965
 
Gi de Masha
08-09-2019 17:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 396
 
Gi de Masha
01-09-2019 16:20
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
20 379
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1129 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur