Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
210 5,123

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
07-07-2019 18:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
534 99,542
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
20-08-2018 15:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
105 43,874
 
Rusnod
21-07-2014 18:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 149,845
 
Llapi
13-10-2019 21:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
22 838
 
Fshatari
09-10-2019 15:04
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
18 328
 
Fshatari
03-10-2019 21:50
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
11 421
 
Fshatari
03-10-2019 17:54
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
4 135
 
Kurt
30-09-2019 20:24
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
121 2,852
 
Fshatari
30-09-2019 10:24
nga Viking Shko tek postimi i fundit
19 445
 
Duaje Siveten
23-09-2019 15:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
65 10,117
 
Fshatari
19-09-2019 03:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
20 557
 
doganieri
16-09-2019 03:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
24 577
 
Mandi
02-09-2019 22:57
nga Zana Shko tek postimi i fundit
41 2,140
 
Tema ėshtė lėvizur: B.S.
Leaf
- - -
 
juke
02-09-2019 04:24
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
2 224
 
Gi de Masha
29-08-2019 10:43
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
76 1,270
 
Onyx
23-08-2019 10:03
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
26 728
 
Onyx
02-08-2019 19:09
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
14 685
 
lonely_lion
23-07-2019 14:25
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
4 543
 
Fshatari
16-07-2019 16:44
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
1 258
 
Onyx
12-07-2019 20:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
3 132
 
Onyx
12-07-2019 09:23
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
7 291
 
Duaje Siveten
09-07-2019 19:27
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
20 399
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 580 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur