Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
14 1,248

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. kanina
11-10-2019 17:48
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
512 85,445
 
24 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
08-09-2019 23:26
nga Eden Shko tek postimi i fundit
1,000 62,441
 
18 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
01-08-2019 14:57
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
1,003 68,703
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
23-06-2019 11:29
nga Zana Shko tek postimi i fundit
25 10,848
 
Agim Metbala
13-10-2019 22:44
nga Performer Shko tek postimi i fundit
378 7,075
 
e panjohura
13-10-2019 19:11
nga Performer Shko tek postimi i fundit
109 1,860
 
Ajana87
09-10-2019 12:04
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
2 108
 
Gi de Masha
09-10-2019 09:19
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
14 740
 
doganieri
06-10-2019 10:23
nga Performer Shko tek postimi i fundit
29 477
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. gladiola
03-10-2019 17:04
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
362 33,309
 
Fshatari
03-10-2019 16:57
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
81 9,452
 
HELEN OF TROY
01-10-2019 08:54
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
999 91,674
 
Gi de Masha
29-09-2019 08:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
88 2,597
 
Eden
27-09-2019 06:03
nga par Shko tek postimi i fundit
66 1,460
 
Kurt
24-09-2019 07:10
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
5 128
 
Fshatari
20-09-2019 14:13
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 97
 
Tema ėshtė lėvizur: Thėnia e natės
Agim Metbala
- - -
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Gi de Masha
16-09-2019 08:19
nga Viking Shko tek postimi i fundit
11 388
 
Kurt
16-09-2019 06:02
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
33 1,649
 
Guest88
14-09-2019 16:55
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
121 2,536
 
Gi de Masha
13-09-2019 22:22
nga Rex Shko tek postimi i fundit
18 311
 
Onyx
12-09-2019 10:50
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
325 5,312
 
Erdhi Dimri
11-09-2019 10:00
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
47 1,161
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mandi
06-09-2019 09:03
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
635 156,292
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 915 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur