Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca > Shkenca dhe jeta

Zhvillime, Teknologji tė Reja Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zhvillime, Teknologji tė Reja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
ZET
09-10-2019 18:48
nga kanina Shko tek postimi i fundit
5 169
 
Angel69
25-09-2019 16:35
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
359 26,559
 
Viking
14-04-2019 12:11
nga Viking Shko tek postimi i fundit
32 6,925
 
Mandi
04-04-2019 20:36
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
10 1,727
 
Xhuljan
30-01-2019 22:34
nga Performer Shko tek postimi i fundit
5 2,717
 
Ice
02-12-2018 17:51
nga Rex Shko tek postimi i fundit
36 1,330
 
Viking
26-11-2018 22:06
nga Viking Shko tek postimi i fundit
2 334
 
Poshnja
05-01-2018 11:40
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
0 1,472
Sondazh
rolex
18-11-2017 00:15
nga [email protected] Shko tek postimi i fundit
50 5,721
 
Nova_Design
12-09-2017 20:22
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 1,164
 
Mandi
07-06-2017 21:29
nga [email protected] Shko tek postimi i fundit
2 1,323
 
rolex
31-03-2017 19:32
nga Rex Shko tek postimi i fundit
51 15,580
 
Mandi
01-03-2017 09:49
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 2,072
 
ODEON
03-06-2016 18:12
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
44 8,846
 
ODEON
21-05-2016 10:03
nga 4x4 Shko tek postimi i fundit
45 8,875
 
Mandi
29-04-2016 20:42
nga Persona Shko tek postimi i fundit
18 4,256
 
Mr. E
25-03-2016 18:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
8 2,828
 
Mandi
31-10-2015 17:12
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 2,035
 
Fshatari
01-09-2015 13:59
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 2,694
 
Mandi
17-08-2015 06:08
nga Oxygen Shko tek postimi i fundit
7 3,295
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 30 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur