Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
15-10-2019 09:25
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
212 11,782
 
Viking
15-10-2019 21:04
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
540 6,840
 
Akrepi
15-10-2019 21:03
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
96 1,372
 
Mistrece
15-10-2019 20:51
nga Performer Shko tek postimi i fundit
468 4,199
 
Performer
15-10-2019 20:37
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
233 4,822
 
Akrepi
15-10-2019 19:55
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
868 13,240
 
Gi de Masha
15-10-2019 17:23
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
312 8,527
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
15-10-2019 16:19
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
388 36,670
 
Rexhina
15-10-2019 15:07
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
60 759
 
Rexhina
15-10-2019 05:45
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
398 35,084
 
Ice
15-10-2019 04:54
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
393 9,326
 
Elushe
15-10-2019 00:28
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
38 613
 
Si Bora
13-10-2019 13:22
nga [email protected] Shko tek postimi i fundit
927 22,474
 
Gi de Masha
13-10-2019 07:17
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
820 72,431
 
Rexhina
12-10-2019 04:42
nga Lea Shko tek postimi i fundit
840 49,255
 
Onyx
11-10-2019 19:00
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
627 24,737
 
Venom
11-10-2019 11:34
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
919 21,184
 
Eden
11-10-2019 00:00
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
168 2,812
 
Akrepi
10-10-2019 22:20
nga kanina Shko tek postimi i fundit
997 8,799
 
Mistrece
10-10-2019 21:17
nga Performer Shko tek postimi i fundit
284 9,136
 
Akrepi
10-10-2019 15:00
nga Eden Shko tek postimi i fundit
1,009 17,955
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 753 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur