Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Trojet shqiptare Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Trojet shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Pirati
08-10-2019 22:52
nga ZET Shko tek postimi i fundit
22 1,276
 
Saura
08-09-2019 18:56
nga edlin Shko tek postimi i fundit
89 31,411
 
Gi de Masha
25-08-2019 11:16
nga Ice Shko tek postimi i fundit
45 11,298
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
18-08-2019 13:22
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
10 364
 
juke
14-07-2019 21:22
nga juke Shko tek postimi i fundit
974 17,852
 
Dredhza
12-07-2019 22:11
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
12 354
 
SmiLey
09-07-2019 20:16
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
24 3,554
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Saura
08-06-2019 02:50
nga juke Shko tek postimi i fundit
212 62,031
 
Duaje Siveten
19-05-2019 17:36
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
4 345
 
Ice
27-04-2019 07:53
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
83 5,389
 
Hope
18-12-2018 20:59
nga Hope Shko tek postimi i fundit
336 64,733
 
Ice
12-12-2018 21:37
nga Metarch Shko tek postimi i fundit
6 637
 
Gi de Masha
06-11-2018 23:12
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
30 15,053
 
Pirati
01-10-2018 12:41
nga Rex Shko tek postimi i fundit
15 2,053
 
Interisti
26-08-2018 18:58
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
197 27,941
Thumbs up
Mandi
11-07-2018 02:29
nga murik Shko tek postimi i fundit
242 51,648
 
Edvin83
20-04-2018 22:51
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
218 57,948
 
CERMENIKASI
11-04-2018 21:18
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
1 973
 
cool_shqype
21-03-2018 22:16
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
11 1,763
 
Gi de Masha
12-02-2018 10:37
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 1,737
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 124 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur