Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Historia e Shqiptarėve Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Historia e Shqiptarėve
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
255 4,500
103 1,684
nga ZET
11-10-2019 00:43 Shko tek postimi i fundit
14 390
51 430
nga Dibran
26-09-2019 18:46 Shko tek postimi i fundit
48 1,962
27-08-2019 16:38 Shko tek postimi i fundit
7 1,058

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia e Shqiptarėve Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 2.67 mesatarja. r00t
14-10-2019 04:15
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
726 162,563
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
27-09-2019 12:01
nga Rex Shko tek postimi i fundit
200 71,841
 
ZET
10-09-2019 05:10
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
180 74,952
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. The Helper
08-09-2019 22:04
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
460 138,598
 
50 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Fustanella (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Mandi
01-09-2019 22:28
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
334 94,199
 
Albpelasgian
30-08-2019 20:20
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
26 12,979
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Pirroja i Epirit (Temė me shumė faqe 1 2)
SERAFIM DILO
28-07-2019 19:50
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
32 23,203
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.50 mesatarja. ZET
23-07-2019 01:22
nga ZET Shko tek postimi i fundit
555 155,750
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
02-06-2019 14:51
nga magnus Shko tek postimi i fundit
685 151,446
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Akili (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
28-05-2019 00:05
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
44 34,577
 
BARAT
02-11-2018 18:51
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
7 10,608
 
7 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Dodona (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Ajnej
02-04-2017 05:30
nga magnus Shko tek postimi i fundit
165 50,466
 
Beu_Shpata
14-10-2019 12:52
nga Mano Shko tek postimi i fundit
332 25,231
 
Gi de Masha
13-10-2019 07:35
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
82 1,310
 
Mandi
10-10-2019 23:53
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
1 75
 
Mano
10-10-2019 21:48
nga Viking Shko tek postimi i fundit
476 38,080
 
Rrjeti
08-10-2019 20:55
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
352 56,449
 
Mandi
08-10-2019 04:45
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 62
 
Gi de Masha
03-10-2019 22:23
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 90
 
doganieri
02-10-2019 07:27
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
87 1,051
 
Gi de Masha
29-09-2019 20:55
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
12 199
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Qafir Arnaut
29-09-2019 18:31
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
136 30,938
 
Mandi
29-09-2019 18:22
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 82
 
Gi de Masha
28-09-2019 10:16
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 72
 
Gi de Masha
26-09-2019 20:51
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
16 1,991
 
Ice
25-09-2019 20:32
nga kanina Shko tek postimi i fundit
67 1,687
 
Ice
24-09-2019 12:13
nga Ice Shko tek postimi i fundit
1 144
 
Mandi
19-09-2019 21:13
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 62
 
BARAT
16-09-2019 19:08
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
29 7,895
 
Alkoma
11-09-2019 05:35
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
3 938
 
Mandi
10-09-2019 05:20
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 126
 
Kryeplaku
28-08-2019 21:48
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
11 2,172
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1016 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur