Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Barcaleta Vetėm barcaleta

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Barcaleta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Talking
Kryetemė Kryetemė: Humor shqip (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
ChocolatE_DiamonD
11-10-2019 19:49
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
101 35,106
Exclamation
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Alb_LoVeR
11-10-2019 13:20
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
446 93,096
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. SnAke
18-09-2019 22:14
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
849 132,803
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
11-07-2019 05:22
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
87 26,235
 
Kryetemė Kryetemė: SMS Barcaleta... (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. PUPA
20-05-2018 08:37
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
62 14,616
Post
Alb_LoVeR
09-07-2013 12:10
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
89 22,093
 
Ajnej
20-05-2018 08:24
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
23 11,408
Smile
Alkoma
20-05-2018 07:14
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
4 4,204
 
Forum-Al
13-04-2018 02:12
nga Adea Shko tek postimi i fundit
2 4,197
 
Forum-Al
19-03-2016 20:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 3,302
 
Loreal
08-12-2015 07:56
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
4 4,076
 
Elian70
30-10-2014 14:59
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
24 8,799
 
Forum-Al
04-03-2013 08:23
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
6 3,789
 
Forum-Al
19-07-2012 02:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 3,842
 
Alkoma
29-04-2011 19:14
nga HELEN OF TROY Shko tek postimi i fundit
1 3,533
 
Forum-Al
05-02-2011 22:56
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
2 3,926
 
Forum-Al
02-02-2011 06:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 4,532
 
Alkoma
17-01-2011 23:52
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 3,692
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
16-01-2011 21:32
nga [email protected] Shko tek postimi i fundit
5 4,246
 
Forum-Al
07-01-2011 13:49
nga SEa Shko tek postimi i fundit
37 8,659
 
Forum-Al
12-12-2010 12:00
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,777
 
Forum-Al
12-12-2010 12:00
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,876
 
Forum-Al
12-12-2010 09:51
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 3,423
 
Forum-Al
03-12-2010 23:51
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 3,106
 
Forum-Al
31-10-2010 00:43
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
10 4,001
 
Forum-Al
19-09-2010 18:50
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 3,087
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 90 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė ndezur