Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ungjillor Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ungjillor Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
21-08-2018 13:49
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
46 14,246
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
14-05-2018 16:28
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
18 4,081
 
Alkoma
13-05-2018 01:46
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
3 2,619
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Alkoma
11-05-2018 09:45
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
14 5,441
 
Kryetemė Kryetemė: Kenge te krishtera (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. daniel00
19-03-2018 03:48
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
129 30,323
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-10-2017 20:04
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
31 6,973
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
28-11-2016 13:50
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
10 4,005
 
Alkoma
01-03-2016 09:12
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
14 6,885
 
Alkoma
17-10-2013 01:01
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 3,242
 
Alkoma
30-12-2012 16:25
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 2,504
 
Alkoma
11-12-2012 09:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
7 5,388
Sondazh
Alkoma
09-09-2012 08:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 2,312
 
Kryetemė Kryetemė: Bibla
Alkoma
22-04-2012 19:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
17 4,143
Sondazh
Kryetemė Kryetemė: Sondazh: Studim falas ne internet Shqip.
Alkoma
19-02-2012 14:42
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 2,377
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-04-2011 20:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 2,962
 
Alkoma
21-03-2011 20:53
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 2,421
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
21-03-2011 19:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 2,146
 
Kryetemė Kryetemė: Historia e Kishes
Alkoma
26-01-2011 14:36
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
9 3,932
 
Alkoma
26-11-2018 18:18
nga Adea Shko tek postimi i fundit
5 890
 
Marsel
05-09-2018 20:54
nga Marsel Shko tek postimi i fundit
42 2,875
 
Alkoma
04-09-2018 21:17
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 200
 
Alkoma
21-08-2018 00:12
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 292
 
Alkoma
10-04-2018 01:39
nga Adea Shko tek postimi i fundit
9 1,054
 
Alkoma
29-01-2018 13:10
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 818
 
Alkoma
31-10-2017 18:18
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,215
 
Alkoma
21-09-2017 20:05
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 1,174
 
Alkoma
21-09-2017 18:43
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
49 2,969
 
Alkoma
20-09-2017 20:08
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 493
 
Alkoma
20-09-2017 14:02
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 447
 
Alkoma
20-09-2017 13:48
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 407
 
Alkoma
20-09-2017 00:37
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
7 559
 
Alkoma
17-09-2017 15:03
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 441
 
Aleandro
09-06-2017 20:08
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 938
 
Alkoma
24-04-2017 02:23
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
5 1,002
 
Alkoma
25-10-2016 09:46
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 931
 
Alkoma
13-04-2016 14:15
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 1,093
 
Alkoma
08-04-2016 18:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 1,645
 
Alkoma
28-02-2016 09:58
nga jarigas Shko tek postimi i fundit
259 27,950
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 193 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur