Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 10:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 24,230
 
par
14-12-2018 00:04
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
562 8,687
 
cool_shqype
13-12-2018 03:44
nga murik Shko tek postimi i fundit
37 589
 
Llokumi
13-12-2018 03:39
nga murik Shko tek postimi i fundit
11 373
 
Kastrioti1443
12-12-2018 21:29
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
4 107
 
Duaje Siveten
12-12-2018 18:10
nga Viking Shko tek postimi i fundit
2 48
 
Llapi
11-12-2018 22:41
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
65 40,230
 
Mandi
11-12-2018 10:06
nga Prelude Shko tek postimi i fundit
391 22,710
 
edlin
09-12-2018 12:36
nga SturmFÜHRER Shko tek postimi i fundit
6 214
 
pirro
07-12-2018 19:18
nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 34
 
Gi de Masha
05-12-2018 17:28
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
6 134
 
Beast
05-12-2018 16:34
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
2 109
 
Kastrioti1443
04-12-2018 17:07
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
33 855
 
Kastrioti1443
03-12-2018 18:50
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
483 14,843
 
lonely_lion
01-12-2018 12:10
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
5 361
 
par
01-12-2018 04:15
nga murik Shko tek postimi i fundit
11 1,098
 
3d1
30-11-2018 15:28
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
65 1,305
 
King Bardhyl
28-11-2018 14:02
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
34 442
 
Kastrioti1443
26-11-2018 21:24
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
3 162
 
Gi de Masha
23-11-2018 20:06
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
2 140
 
Gi de Masha
22-11-2018 14:59
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
6 583
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1047 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur