Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
17-12-2018 12:39
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
937 69,388
 
Lea
18-12-2018 12:17
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
709 7,033
 
Lea
18-12-2018 12:09
nga Marya Shko tek postimi i fundit
118 2,118
 
thirsty
18-12-2018 06:25
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
545 8,501
 
Gi de Masha
18-12-2018 01:12
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
816 5,380
 
SystemA
17-12-2018 23:11
nga Beast Shko tek postimi i fundit
144 3,650
 
Beaute
17-12-2018 22:37
nga Golden_Boy Shko tek postimi i fundit
225 2,013
 
Rexhina
17-12-2018 18:02
nga Beast Shko tek postimi i fundit
574 16,131
 
Rexhina
17-12-2018 14:38
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
292 7,448
 
Onyx
16-12-2018 22:50
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
152 6,515
 
Leaf
16-12-2018 21:58
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
8 263
 
Beast
16-12-2018 20:46
nga Beast Shko tek postimi i fundit
16 518
 
Beast
14-12-2018 12:48
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
125 2,630
 
Gi de Masha
14-12-2018 02:17
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
55 2,161
 
Gi de Masha
14-12-2018 00:45
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
672 47,899
 
Tema ėshtė lėvizur: Pytje pergjigje
Lea
- - -
 
Rexhina
11-12-2018 13:43
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
260 17,629
Sondazh
Gi de Masha
10-12-2018 18:24
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 47
 
Rexhina
08-12-2018 07:18
nga drague Shko tek postimi i fundit
590 17,498
 
Gi de Masha
07-12-2018 21:47
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
34 679
 
Edamame
06-12-2018 20:39
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
9 186
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 648 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur