Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
27-08-2019 09:33
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
33 30,333
 
busavata
28-02-2011 23:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 8,974
 
busavata
28-02-2011 22:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 5,763
 
cool_shqype
14-09-2019 17:05
nga Jeta Shko tek postimi i fundit
436 8,347
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
13-09-2019 14:56
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
318 35,248
 
BARAT
04-09-2019 20:18
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
40 5,244
 
Gi de Masha
02-09-2019 17:16
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
17 1,731
 
Dodon
28-08-2019 08:46
nga Ice Shko tek postimi i fundit
52 8,488
 
YOKO
01-08-2019 21:55
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
12 2,328
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
09-07-2019 15:34
nga Mano Shko tek postimi i fundit
360 70,739
 
Mandi
26-06-2019 11:49
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
30 8,851
 
Beu_Shpata
13-06-2019 21:56
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
16 489
 
Mandi
12-06-2019 20:49
nga edlin Shko tek postimi i fundit
10 3,121
 
cool_shqype
28-05-2019 17:07
nga Linda Shko tek postimi i fundit
1,003 40,960
 
Gi de Masha
22-04-2019 19:48
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 2,179
 
ilirifcb
19-03-2019 22:46
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
6 588
 
Gi de Masha
17-03-2019 01:06
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 237
 
Dredhza
05-02-2019 18:52
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
21 1,827
 
Si Bora
03-02-2019 19:45
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
29 1,549
 
Viking
22-01-2019 20:47
nga Viking Shko tek postimi i fundit
60 864
 
Loreal
01-01-2019 20:04
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
48 6,848
 
Angel69
16-12-2018 16:25
nga Angel69 Shko tek postimi i fundit
28 8,283
 
Fshatari
16-12-2018 08:44
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 283
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 177 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur