Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
02-07-2019 05:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 6,673
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 31,718
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 17,743
 
Duaje Siveten
01-11-2018 20:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 415
 
Duaje Siveten
01-11-2018 19:45
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
10 1,246
 
Mandi
27-10-2018 20:56
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
66 3,680
 
Mandi
22-10-2018 06:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
150 10,264
 
Duaje Siveten
21-10-2018 11:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
103 23,118
 
cool_shqype
19-10-2018 18:36
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
17 1,443
 
Mandi
15-10-2018 16:06
nga Venom Shko tek postimi i fundit
44 3,803
 
cool_shqype
13-10-2018 01:36
nga Adea Shko tek postimi i fundit
13 1,574
 
Beu_Shpata
07-10-2018 19:44
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
52 3,812
 
Mandi
05-10-2018 15:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
58 6,275
 
Mandi
05-10-2018 05:17
nga par Shko tek postimi i fundit
9 2,751
 
Fshatari
01-10-2018 15:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
1 901
 
Kastrioti1443
30-09-2018 07:48
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
64 6,462
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Gi de Masha
29-09-2018 19:54
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 598
 
cool_shqype
27-09-2018 15:39
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
76 4,700
 
cool_shqype
25-09-2018 01:44
nga Adea Shko tek postimi i fundit
3 746
 
Fshatari
20-09-2018 15:04
nga Rex Shko tek postimi i fundit
11 1,386
 
Kastrioti1443
15-09-2018 21:23
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
31 3,106
 
cool_shqype
13-09-2018 14:52
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 646
 
Mandi
13-09-2018 03:52
nga drague Shko tek postimi i fundit
20 1,855
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 201 to 220 of 1021 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur