Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Superman
02-07-2019 05:58
nga drague Shko tek postimi i fundit
13 6,673
 
kanina
03-01-2019 15:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
96 31,718
 
Superman
09-01-2018 18:38
nga kanina Shko tek postimi i fundit
24 17,743
 
Brari
12-02-2012 05:28
nga Brari Shko tek postimi i fundit
1 1,214
 
Brari
11-02-2012 18:43
nga Irfan CANA Shko tek postimi i fundit
1 1,095
 
PLAKU
10-02-2012 20:50
nga Brari Shko tek postimi i fundit
9 4,724
 
Brari
10-02-2012 04:06
nga Brari Shko tek postimi i fundit
1 3,152
 
3d1
01-02-2012 19:17
nga BATO Shko tek postimi i fundit
5 1,492
 
daniel00
23-01-2012 00:47
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
0 2,003
 
Irfan CANA
08-01-2012 09:40
nga Irfan CANA Shko tek postimi i fundit
2 1,330
 
Morrison
20-12-2011 08:56
nga Irfan CANA Shko tek postimi i fundit
25 4,732
 
Mandi
01-12-2011 05:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 1,826
 
Esther
04-11-2011 16:26
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
38 7,046
 
peshkaqeni33
15-10-2011 22:29
nga ABORDAZH Shko tek postimi i fundit
18 5,394
 
peshkaqeni33
23-09-2011 14:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
40 7,290
 
Esther
22-09-2011 00:57
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
9 3,888
 
fegi
23-08-2011 10:32
nga fegi Shko tek postimi i fundit
0 1,315
 
Morrison
05-06-2011 21:48
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
11 3,289
 
Morrison
20-05-2011 21:47
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
1 1,275
 
Morrison
20-05-2011 13:56
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
13 2,528
 
Morrison
20-05-2011 00:25
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
3 1,251
 
ABORDAZH
21-04-2011 10:14
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
12 2,997
 
peshkaqeni33
15-04-2011 18:48
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
3 1,895
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1001 to 1020 of 1021 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur