Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
14 1,248

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. kanina
10-09-2019 09:53
nga Kęrlighed Shko tek postimi i fundit
508 82,858
 
24 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
08-09-2019 23:26
nga Eden Shko tek postimi i fundit
1,000 59,435
 
18 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Agim Metbala
01-08-2019 14:57
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
1,003 65,758
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
23-06-2019 11:29
nga Zana Shko tek postimi i fundit
25 10,504
 
e panjohura
17-09-2019 17:24
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
12 223
 
Agim Metbala
17-09-2019 10:48
nga par Shko tek postimi i fundit
276 4,834
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Gi de Masha
16-09-2019 08:19
nga Viking Shko tek postimi i fundit
11 341
 
Kurt
16-09-2019 06:02
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
33 1,581
 
Fshatari
15-09-2019 18:36
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
67 8,755
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. gladiola
15-09-2019 15:09
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
348 32,082
 
Guest88
14-09-2019 16:55
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
121 2,351
 
HELEN OF TROY
14-09-2019 06:42
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
990 90,605
 
Gi de Masha
13-09-2019 22:22
nga Rex Shko tek postimi i fundit
18 276
 
Onyx
12-09-2019 10:50
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
325 5,157
 
Erdhi Dimri
11-09-2019 10:00
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
47 1,096
 
Gi de Masha
10-09-2019 15:38
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
11 644
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mandi
06-09-2019 09:03
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
635 151,487
 
Gi de Masha
05-09-2019 02:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
87 2,054
Arrow
Robbery
04-09-2019 17:19
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
51 2,617
 
Si Bora
30-08-2019 21:10
nga dallas Shko tek postimi i fundit
451 30,017
 
Fshatari
25-08-2019 12:45
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
34 1,118
 
ABORDAZH
25-08-2019 09:52
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
53 3,696
 
Onyx
25-08-2019 01:38
nga Str4nger Shko tek postimi i fundit
31 827
Thumbs up
Khaleesi
20-08-2019 17:59
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
154 2,272
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 910 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur