Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca dhe jeta
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga Oqeani
14-09-2019 10:05 Shko tek postimi i fundit
90 3,265
nga Performer
14-03-2019 14:37 Shko tek postimi i fundit
34 635
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
nga Angel69
03-08-2019 12:25 Shko tek postimi i fundit
29 726

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shkenca dhe jeta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
01-09-2016 14:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 65,886
 
Scion
20-12-2013 11:51
nga gurax Shko tek postimi i fundit
50 15,028
 
Mandi
10-12-2013 15:10
nga Kulpra Shko tek postimi i fundit
3 2,254
 
Mandi
28-11-2013 22:14
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
1 1,206
 
Mandi
- - -
 
Mandi
18-11-2013 07:32
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
6 2,735
Arrow
Robbery
16-11-2013 12:22
nga gurax Shko tek postimi i fundit
9 1,819
 
Mandi
16-11-2013 09:02
nga yllbardh Shko tek postimi i fundit
4 1,422
 
Mandi
07-11-2013 14:18
nga Mano Shko tek postimi i fundit
7 1,771
 
magnus
24-10-2013 18:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
35 7,333
 
Mandi
18-10-2013 15:44
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,055
 
Mandi
16-10-2013 06:40
nga Miti Shko tek postimi i fundit
12 1,731
 
Mandi
01-10-2013 10:57
nga Saura Shko tek postimi i fundit
18 3,140
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. fegi
30-08-2013 15:07
nga Mano Shko tek postimi i fundit
57 12,891
 
Mandi
31-07-2013 07:02
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
11 3,772
 
Dodon
16-07-2013 14:38
nga gurax Shko tek postimi i fundit
6 1,445
 
J-W
04-07-2013 21:24
nga J-W Shko tek postimi i fundit
0 800
 
thirsty
30-06-2013 00:00
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
2 1,394
 
Mandi
19-05-2013 14:19
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 725
 
Mandi
10-05-2013 15:49
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 763
 
Tannhauser
03-05-2013 05:47
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
4 1,743
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 201 to 220 of 280 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur