Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca dhe jeta
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga Oqeani
14-09-2019 10:05 Shko tek postimi i fundit
90 3,265
nga Performer
14-03-2019 14:37 Shko tek postimi i fundit
34 635
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
nga Angel69
03-08-2019 12:25 Shko tek postimi i fundit
29 726

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shkenca dhe jeta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
01-09-2016 14:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 65,891
 
Mandi
17-10-2011 20:46
nga Conrad Shko tek postimi i fundit
2 3,921
 
fegi
07-10-2011 11:19
nga gurax Shko tek postimi i fundit
6 2,819
 
ABORDAZH
23-09-2011 11:31
nga ABORDAZH Shko tek postimi i fundit
0 1,315
 
fegi
21-09-2011 11:24
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
1 1,697
 
fegi
16-09-2011 12:56
nga fegi Shko tek postimi i fundit
0 1,262
 
fegi
15-09-2011 18:24
nga fegi Shko tek postimi i fundit
0 1,448
 
BlueRose
29-08-2011 02:12
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
6 3,365
 
Kryeplaku
21-07-2011 13:53
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
2 4,471
Smile
yeahyeahs
14-07-2011 03:20
nga yeahyeahs Shko tek postimi i fundit
0 1,804
 
Kryeplaku
12-06-2011 19:09
nga Agim Shkodra Shko tek postimi i fundit
2 1,647
 
fegi
12-06-2011 17:50
nga fegi Shko tek postimi i fundit
0 1,194
 
fegi
10-06-2011 06:54
nga fegi Shko tek postimi i fundit
3 1,909
 
bindi
12-05-2011 17:17
nga bindi Shko tek postimi i fundit
0 2,785
 
estilen
08-05-2011 13:32
nga estilen Shko tek postimi i fundit
0 1,411
 
bindi
29-04-2011 15:07
nga bindi Shko tek postimi i fundit
0 1,740
 
Urban
22-03-2011 14:22
nga gurax Shko tek postimi i fundit
9 6,014
 
PuffetiNa
22-02-2011 07:04
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 3,226
 
Kryeplaku
06-02-2011 10:13
nga Meri Shko tek postimi i fundit
1 3,653
 
fegi
01-10-2010 16:53
nga SubZ Shko tek postimi i fundit
7 2,805
 
Just myself
13-03-2010 12:20
nga Just myself Shko tek postimi i fundit
7 11,326
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 261 to 280 of 280 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur