Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca dhe jeta
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga Oqeani
14-09-2019 10:05 Shko tek postimi i fundit
90 3,265
nga Performer
14-03-2019 14:37 Shko tek postimi i fundit
34 635
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
nga Angel69
03-08-2019 12:25 Shko tek postimi i fundit
29 726

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shkenca dhe jeta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
01-09-2016 14:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 65,992
Thumbs down
ricky_ch
30-05-2019 22:56
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
29 3,998
 
Fshatari
30-05-2019 09:49
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
12 1,251
 
Fshatari
09-05-2019 16:29
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
1 202
 
Onyx
07-05-2019 06:30
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
3 191
 
Kurt
11-04-2019 23:52
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
5 346
 
Fshatari
03-04-2019 08:56
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
3 325
 
Mandi
20-02-2019 09:18
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
1 311
 
Fshatari
30-01-2019 20:12
nga edlin Shko tek postimi i fundit
4 328
 
Mandi
28-01-2019 09:33
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 263
 
Fshatari
26-01-2019 06:01
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 491
 
Fshatari
18-01-2019 23:02
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 344
 
Fshatari
17-01-2019 22:40
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 372
 
Fshatari
08-01-2019 01:32
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
56 4,940
 
Mandi
03-01-2019 22:48
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
36 1,069
 
Erdhi Dimri
26-12-2018 12:58
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
18 920
 
edlin
06-12-2018 18:27
nga Performer Shko tek postimi i fundit
2 471
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Mandi
31-10-2018 18:58
nga magnus Shko tek postimi i fundit
199 44,946
 
Fshatari
29-10-2018 23:15
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
9 1,266
 
Mandi
28-10-2018 05:21
nga Adea Shko tek postimi i fundit
5 1,825
 
Mandi
23-10-2018 23:58
nga Adea Shko tek postimi i fundit
19 3,343
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 280 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur