Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca dhe jeta
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga Oqeani
14-09-2019 10:05 Shko tek postimi i fundit
90 3,265
nga Performer
14-03-2019 14:37 Shko tek postimi i fundit
34 635
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
nga Angel69
03-08-2019 12:25 Shko tek postimi i fundit
29 726

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shkenca dhe jeta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
01-09-2016 14:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 65,891
 
Fshatari
21-10-2018 13:34
nga Adea Shko tek postimi i fundit
22 3,208
 
Mandi
18-08-2018 09:05
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
53 7,587
 
edlin
30-07-2018 15:07
nga Gishti Shko tek postimi i fundit
17 2,773
 
Orion DYRRAHU
28-07-2018 12:56
nga Venom Shko tek postimi i fundit
8 1,304
 
Fshatari
19-07-2018 18:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 636
 
Rrjeti
07-07-2018 03:32
nga magnus Shko tek postimi i fundit
3 1,375
 
magnus
20-06-2018 01:34
nga magnus Shko tek postimi i fundit
2 972
 
Mandi
07-06-2018 20:22
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
8 2,692
 
Mandi
05-06-2018 22:00
nga magnus Shko tek postimi i fundit
4 2,111
 
Mandi
05-06-2018 09:37
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
14 4,128
 
cool_shqype
25-05-2018 20:15
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
2 1,230
 
Fshatari
02-05-2018 13:26
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
4 1,499
 
Mandi
02-05-2018 10:09
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
51 8,311
 
Regina
02-05-2018 10:01
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
20 6,141
 
Mandi
02-05-2018 09:26
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
13 3,099
 
ZET
02-05-2018 09:17
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
109 42,047
 
Mandi
28-04-2018 12:09
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
1 1,795
 
Mandi
28-04-2018 11:59
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
7 2,255
 
Mandi
28-04-2018 11:20
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
3 1,206
 
Ragnar
28-04-2018 10:50
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
17 1,834
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 280 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur