Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca dhe jeta
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga Oqeani
14-09-2019 10:05 Shko tek postimi i fundit
90 3,265
nga Performer
14-03-2019 14:37 Shko tek postimi i fundit
34 635
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
nga Angel69
03-08-2019 12:25 Shko tek postimi i fundit
29 726

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shkenca dhe jeta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
01-09-2016 14:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 65,891
 
Mandi
27-04-2018 21:30
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
26 7,625
 
rolex
15-04-2018 02:22
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
3 1,169
 
arddi stars
14-03-2018 10:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
23 3,719
 
Onyx
12-03-2018 19:26
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
1 743
 
Fshatari
22-02-2018 12:37
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
4 2,373
 
Onyx
26-12-2017 22:33
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
12 2,182
 
Mandi
13-12-2017 17:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 1,274
 
Mandi
10-12-2017 18:30
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
12 1,724
 
Mandi
24-11-2017 06:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 1,514
 
estilen
23-10-2017 21:49
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
2 2,332
 
Alkoma
18-09-2017 00:04
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,037
 
zirconium
16-09-2017 00:56
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
89 16,427
 
Fshatari
30-08-2017 10:02
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
33 3,710
 
Ragnar
23-06-2017 11:35
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
95 11,245
 
Fshatari
17-06-2017 18:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 1,243
 
Mandi
04-06-2017 22:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,266
 
Mandi
19-05-2017 19:31
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
2 1,138
 
Mandi
15-05-2017 21:02
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 1,058
 
Fshatari
10-04-2017 19:34
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
1 1,144
 
Fshatari
19-03-2017 20:18
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
4 1,245
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 280 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur