Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Guest88
21-09-2019 08:32 Shko tek postimi i fundit
46 1,420

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
16-06-2019 21:12
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
499 125,199
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
04-04-2019 12:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
805 149,280
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
25-03-2019 05:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
129 62,107
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 151,737
 
SmiLey
08-09-2016 13:13
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
53 10,029
 
Ragnar
06-09-2016 12:31
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
58 10,069
 
Mandi
06-09-2016 08:37
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
82 12,421
 
daniel00
05-09-2016 17:53
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
164 20,935
 
Skydive
05-09-2016 17:32
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
61 9,119
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Renato
05-09-2016 16:21
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
55 8,956
 
The_AnGeL
05-09-2016 16:20
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
91 12,971
 
SmiLey
04-09-2016 10:20
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
73 9,620
 
e panjohura
03-09-2016 13:32
nga Universal Shko tek postimi i fundit
88 13,200
 
Rexhina
02-09-2016 22:05
nga agron99 Shko tek postimi i fundit
92 10,782
 
PuffetiNa
02-09-2016 18:53
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
73 9,386
 
Rexhina
02-09-2016 18:53
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
32 3,854
 
tipi engjellor
02-09-2016 18:45
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
45 5,012
 
Juliana
02-09-2016 18:39
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
47 9,933
 
Si Bora
02-09-2016 06:39
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
177 14,685
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Skydive
03-08-2016 14:43
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
936 103,556
 
user010
02-08-2016 20:01
nga user010 Shko tek postimi i fundit
105 8,710
 
bina
30-07-2016 21:15
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
113 11,424
 
Alkoma
15-07-2016 15:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
17 2,679
 
Rexhina
01-07-2016 21:28
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
76 9,501
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 201 to 220 of 363 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur