Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Pirati
25-08-2019 11:53 Shko tek postimi i fundit
46 1,418

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
16-06-2019 21:12
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
499 124,354
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
04-04-2019 12:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
805 148,812
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
25-03-2019 05:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
129 61,865
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 151,089
 
WALCHIRIA
25-07-2019 11:28
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
292 24,388
 
daniel00
16-07-2019 21:14
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
15 1,574
 
ARIS
15-07-2019 21:58
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
11 2,781
 
Fshatari
12-07-2019 19:52
nga edlin Shko tek postimi i fundit
93 1,775
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Esther
11-07-2019 10:35
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
90 16,871
 
Juliana
01-07-2019 22:04
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
87 7,143
 
ARIS
01-07-2019 15:24
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
90 19,588
 
Onyx
25-06-2019 13:28
nga Eden Shko tek postimi i fundit
8 304
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. tété
25-06-2019 06:38
nga Zana Shko tek postimi i fundit
163 23,531
 
Onyx
24-06-2019 21:25
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
15 1,258
 
Beaute
20-06-2019 18:40
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
299 31,237
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. GOC_LACJANE
11-06-2019 12:17
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
293 44,827
 
Fshatari
10-06-2019 07:53
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
64 1,321
 
ARIS
21-05-2019 00:39
nga Adea Shko tek postimi i fundit
162 25,955
 
Onyx
01-05-2019 09:49
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
21 1,582
 
Mandi
29-04-2019 03:02
nga Adea Shko tek postimi i fundit
384 45,743
 
Mandi
28-04-2019 21:40
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
144 16,731
 
ARIS
28-04-2019 21:34
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
75 9,583
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. LoLiTa
28-04-2019 21:27
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
277 58,739
 
Beaute
22-04-2019 13:35
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
150 4,952
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 361 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur