Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Guest88
21-09-2019 08:32 Shko tek postimi i fundit
46 1,420

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
16-06-2019 21:12
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
499 125,202
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
04-04-2019 12:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
805 149,281
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
25-03-2019 05:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
129 62,108
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 151,740
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. LoLiTa
28-04-2019 21:27
nga Guest88 Shko tek postimi i fundit
277 58,915
 
Beaute
22-04-2019 13:35
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
150 4,982
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. The_AnGeL
22-04-2019 13:29
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
188 19,533
 
Fshatari
21-04-2019 21:48
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
23 822
 
Lea
20-04-2019 15:26
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
64 4,823
 
Eden
19-04-2019 10:47
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
127 6,052
 
ODEON
17-04-2019 20:44
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
27 6,678
 
edlin
08-04-2019 08:01
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
23 1,024
 
Onyx
08-04-2019 07:55
nga Jetmira Shko tek postimi i fundit
45 3,861
 
Onyx
08-04-2019 07:49
nga magnus Shko tek postimi i fundit
30 3,346
 
Gi de Masha
02-04-2019 23:05
nga Viking Shko tek postimi i fundit
1 168
 
Onyx
31-03-2019 18:02
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
3 734
 
Onyx
29-03-2019 19:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
13 547
 
Gi de Masha
27-03-2019 22:34
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
39 5,454
 
Fshatari
24-03-2019 20:52
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
49 1,536
 
Mandi
23-03-2019 18:44
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
136 26,674
 
Eden
19-03-2019 23:07
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
69 4,520
 
Gi de Masha
16-02-2019 22:02
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
70 8,442
Question
LoLiTa
14-02-2019 09:25
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
212 13,187
 
LoLiTa
13-02-2019 21:00
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
64 8,428
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 363 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur