Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Guest88
21-09-2019 08:32 Shko tek postimi i fundit
46 1,420

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
16-06-2019 21:12
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
499 125,199
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
04-04-2019 12:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
805 149,280
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
25-03-2019 05:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
129 62,107
 
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 151,737
 
Eden
01-02-2019 22:04
nga zigur Shko tek postimi i fundit
144 13,593
Question
LoLiTa
26-01-2019 23:30
nga Viking Shko tek postimi i fundit
247 28,804
 
Si Bora
26-01-2019 13:03
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
167 3,446
Unhappy
Mandi
08-01-2019 18:01
nga Meri Shko tek postimi i fundit
350 43,096
 
Onyx
07-01-2019 01:09
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
33 1,693
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. Ice
06-01-2019 19:25
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
100 4,395
 
Ice
06-01-2019 16:53
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
276 5,702
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fehmikaciu
19-12-2018 12:35
nga Marya Shko tek postimi i fundit
997 92,793
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. daniel00
18-12-2018 20:13
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1,036 103,951
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Si Bora
04-12-2018 20:25
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
267 6,132
 
Ice
02-12-2018 13:56
nga Ice Shko tek postimi i fundit
10 375
 
Elian70
28-11-2018 13:35
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
38 2,663
 
Fehmikaciu
14-11-2018 19:45
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
102 18,356
Smile
SmiLey
10-11-2018 20:48
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
72 12,604
 
tipi engjellor
06-11-2018 07:42
nga Hope Shko tek postimi i fundit
172 14,529
 
Onyx
02-11-2018 00:52
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
111 9,806
 
Gersjana
24-10-2018 13:14
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
301 29,223
 
Poeti
24-10-2018 00:53
nga Adea Shko tek postimi i fundit
114 14,091
 
SystemA
21-10-2018 16:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
0 404
 
Skydive
21-10-2018 10:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 4,038
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 363 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur