Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
17-09-2019 15:38
nga Jeta Shko tek postimi i fundit
206 10,135
 
Viking
19-09-2019 16:39
nga Eden Shko tek postimi i fundit
737 9,758
 
Akrepi
19-09-2019 16:27
nga ThegreatGatsby Shko tek postimi i fundit
637 11,254
 
Venom
19-09-2019 15:55
nga Viking Shko tek postimi i fundit
815 19,153
 
Mistrece
19-09-2019 15:39
nga Eden Shko tek postimi i fundit
314 3,335
 
Hawk
19-09-2019 15:31
nga Viking Shko tek postimi i fundit
789 6,387
 
Akrepi
19-09-2019 15:24
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
693 11,550
 
Eden
19-09-2019 13:53
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
41 494
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. Viking
19-09-2019 13:49
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
261 4,599
 
Gi de Masha
19-09-2019 07:45
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
162 4,004
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. Onyx
18-09-2019 18:24
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
888 29,587
 
Gi de Masha
18-09-2019 13:17
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
4 98
 
Leaf
18-09-2019 13:03
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
51 1,592
 
Lea
18-09-2019 04:26
nga dallas Shko tek postimi i fundit
190 3,299
 
Gi de Masha
17-09-2019 22:33
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
539 33,917
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
17-09-2019 22:17
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
387 36,348
 
Gi de Masha
17-09-2019 20:48
nga Performer Shko tek postimi i fundit
254 6,770
 
Bad_Teacher
16-09-2019 22:54
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
2 124
 
Si Bora
15-09-2019 23:01
nga Performer Shko tek postimi i fundit
830 19,280
 
Mistrece
14-09-2019 19:24
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
246 7,299
 
Onyx
14-09-2019 09:48
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
39 612
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 746 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur