Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
22-10-2019 23:15
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
376 68,870
 
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 15,026
 
Rex
15-01-2017 08:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 47,281
 
BlueBaron
30-11-2016 12:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 14,382
 
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 6,174
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Llapi
23-10-2019 10:03
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
168 24,053
 
Llapi
23-10-2019 09:14
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
59 1,066
 
Kastrioti1443
23-10-2019 08:25
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 110
 
pirro
23-10-2019 08:20
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
1 25
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 3.00 mesatarja. Angel69
22-10-2019 21:47
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
476 21,228
 
Llapi
22-10-2019 21:18
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
22 22,947
 
Llapi
22-10-2019 10:17
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
184 18,976
 
Llapi
22-10-2019 09:54
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
0 28
 
Llapi
21-10-2019 10:57
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
27 412
 
Llapi
20-10-2019 21:03
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
3 114
 
Gi de Masha
20-10-2019 20:55
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
212 9,954
 
BABA nga DURRSI
20-10-2019 19:36
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
32 500
 
Llapi
20-10-2019 18:34
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
65 1,343
 
Rex
20-10-2019 13:38
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
182 4,497
 
Llapi
19-10-2019 23:08
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
99 10,252
 
Llapi
19-10-2019 13:16
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
217 11,461
 
pirro
18-10-2019 11:21
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
236 4,294
 
Gi de Masha
14-10-2019 14:21
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 118
 
Llapi
14-10-2019 10:19
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
47 1,056
 
pirro
12-10-2019 03:00
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
96 1,555
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1296 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur