Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 34,555
 
Gi de Masha
21-10-2019 22:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 62
Sondazh
Mandi
21-10-2019 21:05
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
69 1,313
 
Gi de Masha
21-10-2019 09:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 72
 
Gi de Masha
18-10-2019 21:02
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 65
 
edlin
18-10-2019 16:22
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
85 2,542
 
doganieri
13-10-2019 12:30
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
27 490
 
petrol
13-10-2019 12:29
nga petrol Shko tek postimi i fundit
7 284
 
Kastrioti1443
11-10-2019 12:30
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
32 749
 
Gi de Masha
08-10-2019 19:00
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
7 278
Thumbs down
J-W
06-10-2019 13:59
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
157 19,949
 
doganieri
06-10-2019 12:35
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
24 471
 
Mandi
03-10-2019 16:15
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 88
 
HTFengineer
03-10-2019 07:45
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 386
 
King Bardhyl
02-10-2019 11:44
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
10 327
 
Gi de Masha
01-10-2019 23:10
nga Mano Shko tek postimi i fundit
16 304
 
Onyx
29-09-2019 05:30
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
324 7,357
 
doganieri
27-09-2019 19:44
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
11 348
 
par
27-09-2019 09:03
nga par Shko tek postimi i fundit
47 3,811
 
King Bardhyl
25-09-2019 21:20
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 86
 
Gi de Masha
22-09-2019 13:06
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 132
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1133 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur