Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ungjillor Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ungjillor Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Alkoma
19-06-2019 13:14
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
73 6,745
 
Kryetemė Kryetemė: Historia e Kishes
Alkoma
18-06-2019 11:26
nga Alessandro Cagliostro Shko tek postimi i fundit
10 5,408
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
21-08-2018 12:49
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
46 18,963
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
14-05-2018 15:28
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
18 5,550
 
Alkoma
13-05-2018 00:46
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
3 4,048
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Alkoma
11-05-2018 08:45
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
14 7,213
 
Kryetemė Kryetemė: Kenge te krishtera (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. daniel00
19-03-2018 03:48
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
129 35,723
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-10-2017 19:04
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
31 10,322
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Alkoma
28-11-2016 12:50
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
10 4,960
 
Alkoma
01-03-2016 08:12
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
14 8,507
 
Alkoma
17-10-2013 00:01
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 3,931
 
Alkoma
11-12-2012 08:50
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
7 7,122
Sondazh
Alkoma
09-09-2012 07:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 2,775
 
Kryetemė Kryetemė: Bibla
Alkoma
22-04-2012 18:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
17 5,263
Sondazh
Kryetemė Kryetemė: Sondazh: Studim falas ne internet Shqip.
Alkoma
19-02-2012 13:42
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 2,674
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. Alkoma
07-04-2011 19:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
3 3,878
 
Alkoma
21-03-2011 20:53
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 3,062
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
21-03-2011 19:29
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 2,603
 
Alkoma
18-07-2019 23:01
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 1,970
 
Marsel
18-06-2019 17:11
nga Marsel Shko tek postimi i fundit
46 7,158
 
Alkoma
08-06-2019 09:47
nga Alessandro Cagliostro Shko tek postimi i fundit
15 2,394
 
Aleandro
07-06-2019 10:05
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
6 1,628
 
Alkoma
07-06-2019 06:43
nga Alessandro Cagliostro Shko tek postimi i fundit
5 805
 
Alkoma
06-06-2019 22:13
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
45 768
 
Alessandro Cagliostro
02-06-2019 15:18
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
4 203
 
Tema ėshtė lėvizur: Gezuar Pashket Per Jet'e Mot
Duaje Siveten
- - -
 
Alkoma
26-12-2018 13:06
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
6 2,952
 
Alkoma
20-08-2018 23:12
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 833
 
Alkoma
10-04-2018 00:39
nga Adea Shko tek postimi i fundit
9 2,004
 
Alkoma
29-01-2018 12:10
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,578
 
Alkoma
31-10-2017 18:18
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,772
 
Alkoma
21-09-2017 17:43
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
49 5,804
 
Alkoma
20-09-2017 19:08
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
2 1,091
 
Alkoma
20-09-2017 13:02
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,085
 
Alkoma
20-09-2017 12:48
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 973
 
Alkoma
19-09-2017 23:37
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
7 1,396
 
Alkoma
17-09-2017 14:03
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 1,022
 
Alkoma
24-04-2017 01:23
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
5 1,634
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 196 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur