Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Agim Metbala
18-10-2019 12:25
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
217 12,538
 
Mistrece
23-10-2019 12:53
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
972 9,350
 
Gi de Masha
23-10-2019 12:40
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
11 152
 
Akrepi
23-10-2019 12:34
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
256 3,727
 
Akrepi
23-10-2019 12:27
nga ThegreatGatsby Shko tek postimi i fundit
123 1,496
 
Performer
23-10-2019 12:23
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
336 7,428
 
Viking
23-10-2019 12:12
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
817 10,834
 
Onyx
23-10-2019 11:13
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
629 24,964
 
Gi de Masha
23-10-2019 10:16
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
62 944
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
23-10-2019 01:12
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
398 36,994
 
Eden
22-10-2019 21:05
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
192 3,179
 
Si Bora
22-10-2019 08:04
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
949 23,488
 
Gi de Masha
22-10-2019 08:04
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
840 73,058
 
doganieri
22-10-2019 01:00
nga doganieri Shko tek postimi i fundit
46 989
 
Tema ėshtė lėvizur: Ēfare po bėni nė kėtė moment?
Akrepi
- - -
 
Gi de Masha
15-10-2019 17:23
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
312 8,748
 
Rexhina
15-10-2019 15:07
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
60 816
 
Rexhina
15-10-2019 05:45
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
398 35,257
 
Elushe
15-10-2019 00:28
nga Ajnej Shko tek postimi i fundit
38 687
 
Rexhina
12-10-2019 04:42
nga Lea Shko tek postimi i fundit
840 49,448
 
Venom
11-10-2019 11:34
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
919 21,264
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 755 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur