Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Letėrsia shqiptare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Performer
04-07-2019 10:37 Shko tek postimi i fundit
127 1,003
31 1,355

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsia shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 6 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
03-06-2019 07:56
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
361 101,436
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. mondsha
16-03-2018 09:01
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
375 76,854
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Morrison
06-08-2014 00:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 12,586
 
Agim Metbala
20-07-2019 17:36
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
154 4,916
 
the admiral
17-07-2019 13:25
nga busavata Shko tek postimi i fundit
970 135,423
 
Eden
17-07-2019 10:34
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
237 35,332
 
Gi de Masha
16-07-2019 19:47
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
12 3,138
 
Puhiza
16-07-2019 19:03
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
65 13,231
 
ChocolatE_DiamonD
13-07-2019 21:11
nga edlin Shko tek postimi i fundit
572 91,848
 
Agim Metbala
11-07-2019 17:50
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
944 103,796
 
Beu_Shpata
03-07-2019 13:55
nga Mano Shko tek postimi i fundit
7 1,836
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Sopoti
02-07-2019 20:40
nga luleshtrydhe Shko tek postimi i fundit
199 32,097
 
ODEON
19-06-2019 10:55
nga zigur Shko tek postimi i fundit
17 3,160
 
Lea
18-06-2019 12:12
nga Erdhi Dimri Shko tek postimi i fundit
42 4,924
 
Mandi
16-06-2019 20:58
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
11 2,392
 
Erdhi Dimri
10-06-2019 18:48
nga par Shko tek postimi i fundit
3 121
 
ajzberg
05-06-2019 10:31
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
11 504
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
31-05-2019 17:04
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
157 25,446
 
Duaje Siveten
20-05-2019 17:18
nga Rex Shko tek postimi i fundit
2 105
 
gladiola
04-05-2019 19:33
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
52 11,966
 
Gi de Masha
21-04-2019 22:38
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 216
 
Gi de Masha
11-04-2019 16:11
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 262
 
Njazi
09-04-2019 14:50
nga Njazi Shko tek postimi i fundit
294 34,528
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 256 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur