Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca dhe jeta
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga TerraN
05-07-2019 07:18 Shko tek postimi i fundit
90 3,244
nga Performer
14-03-2019 14:37 Shko tek postimi i fundit
34 635
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
nga Angel69
26-05-2019 15:47 Shko tek postimi i fundit
29 720

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shkenca dhe jeta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
01-09-2016 14:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 64,462
 
Mandi
20-07-2019 22:14
nga kanina Shko tek postimi i fundit
5 151
 
Fshatari
16-07-2019 14:30
nga magnus Shko tek postimi i fundit
216 4,335
 
Fshatari
08-07-2019 08:09
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
28 1,016
 
ODEON
08-07-2019 07:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
6 2,371
 
edlin
04-07-2019 13:07
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
103 1,825
 
magnus
31-05-2019 10:24
nga ricky_ch Shko tek postimi i fundit
49 10,395
Thumbs down
ricky_ch
30-05-2019 22:56
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
29 3,768
 
Fshatari
30-05-2019 09:49
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
12 1,183
 
Fshatari
09-05-2019 16:29
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
1 158
 
Fshatari
09-05-2019 15:27
nga Viking Shko tek postimi i fundit
36 668
 
Onyx
07-05-2019 06:30
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
3 155
 
Fshatari
07-05-2019 00:46
nga Adea Shko tek postimi i fundit
3 100
 
Mandi
22-04-2019 01:06
nga Adea Shko tek postimi i fundit
15 1,210
 
Kurt
11-04-2019 23:52
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
5 316
 
Fshatari
03-04-2019 08:56
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
3 294
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Angel69
03-04-2019 07:36
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
469 28,095
 
Onyx
25-03-2019 13:34
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
5 243
 
Onyx
25-03-2019 13:30
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 96
 
Mandi
20-02-2019 09:18
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
1 280
 
Fshatari
30-01-2019 20:12
nga edlin Shko tek postimi i fundit
4 306
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 277 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur