Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Katolik Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Katolik Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Zoti TRINI
berti
30-06-2017 01:48
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 6,075
 
berti
02-12-2011 00:17
nga berti Shko tek postimi i fundit
27 7,481
 
berti
20-11-2011 18:57
nga berti Shko tek postimi i fundit
19 4,713
 
Beaute
21-01-2011 04:55
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
1 1,414
 
PuffetiNa
20-12-2010 21:25
nga alem_de Shko tek postimi i fundit
5 2,388
Post
SEa
17-09-2010 12:34
nga SEa Shko tek postimi i fundit
0 1,423
 
PuffetiNa
05-07-2010 09:49
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,501
 
PuffetiNa
05-07-2010 09:48
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,368
 
PuffetiNa
05-07-2010 09:47
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,307
 
PuffetiNa
05-07-2010 09:46
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,416
 
PuffetiNa
05-07-2010 09:46
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,637
 
PuffetiNa
05-07-2010 09:44
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,537
 
PuffetiNa
05-07-2010 09:42
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,715
 
PuffetiNa
05-07-2010 09:42
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,497
 
PuffetiNa
05-07-2010 09:41
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,614
 
PuffetiNa
05-07-2010 09:40
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,896
Post
SEa
05-07-2010 09:39
nga SEa Shko tek postimi i fundit
0 2,542
 
PuffetiNa
04-07-2010 19:34
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,668
 
SmiLey
07-05-2010 19:21
nga SmiLey Shko tek postimi i fundit
0 1,859
 
SmiLey
07-05-2010 19:19
nga SmiLey Shko tek postimi i fundit
0 2,402
 
SmiLey
07-05-2010 19:17
nga SmiLey Shko tek postimi i fundit
0 1,569
 
SmiLey
07-05-2010 19:06
nga SmiLey Shko tek postimi i fundit
0 2,035
 
SmiLey
07-05-2010 18:15
nga SmiLey Shko tek postimi i fundit
0 1,718
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 80 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur