Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
18-08-2018 09:43
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
99 33,350
 
edlin
17-09-2019 19:43
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
75 1,817
 
Mandi
14-09-2019 09:58
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
2 175
 
par
13-09-2019 07:33
nga par Shko tek postimi i fundit
43 3,477
 
J-W
12-09-2019 23:39
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 903
 
Onyx
12-09-2019 10:31
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
309 6,518
 
Gi de Masha
08-09-2019 17:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 329
 
Gi de Masha
01-09-2019 16:20
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
20 324
 
King Bardhyl
30-08-2019 18:58
nga Kasėmi Shko tek postimi i fundit
7 219
 
Gi de Masha
29-08-2019 04:15
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 89
 
Llapi
27-08-2019 18:19
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
1 84
 
Pirati
26-08-2019 17:34
nga par Shko tek postimi i fundit
36 613
 
Pjer Thomas
24-08-2019 08:46
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
25 637
 
Duaje Siveten
20-08-2019 13:42
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 71
 
edlin
19-08-2019 17:57
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
45 872
 
drague
19-08-2019 08:41
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
23 528
 
Angel69
18-08-2019 18:52
nga par Shko tek postimi i fundit
61 4,498
 
Onyx
- - -
 
Gi de Masha
14-08-2019 19:21
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
14 423
 
Ragnar
14-08-2019 09:08
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
156 4,933
 
par
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1119 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur