Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ortodoks Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ortodoks Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Davidi
28-04-2016 16:29
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
552 75,495
 
BLEDI_SH
21-10-2014 21:25
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
70 20,443
 
ilia spiro
23-04-2018 21:01
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
129 9,564
 
King Bardhyl
30-03-2018 12:29
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
3 1,884
 
Albo
07-01-2018 09:55
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
2 1,571
 
pirro
16-12-2017 12:04
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
3 1,988
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. legjenda
23-05-2017 17:48
nga juke Shko tek postimi i fundit
64 29,298
 
Leaf
19-04-2017 09:37
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
41 10,104
 
Mandi
06-04-2017 20:08
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
14 6,992
 
ODEON
11-02-2017 22:11
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
14 7,412
 
H2SO4
08-01-2017 22:34
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
9 3,911
 
ilia spiro
07-12-2016 17:05
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
3 1,489
 
Leaf
06-12-2016 19:20
nga drague Shko tek postimi i fundit
11 2,880
 
juanito02
08-11-2016 17:57
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
34 10,261
 
ilia spiro
10-10-2016 14:23
nga Mano Shko tek postimi i fundit
6 3,246
 
Gon!
12-02-2016 14:48
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
62 12,367
 
BARAT
29-01-2016 13:34
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
9 4,152
 
Leaf
03-01-2016 09:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
9 3,169
 
ajzberg
23-12-2015 18:51
nga ajzberg Shko tek postimi i fundit
17 2,967
 
Leaf
06-12-2015 13:48
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1 4,976
 
CERMENIKASI
30-11-2015 22:56
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
7 4,178
 
Leaf
14-04-2015 17:39
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
56 10,755
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 119 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur