Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ortodoks Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ortodoks Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Davidi
28-04-2016 16:29
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
552 75,005
 
BLEDI_SH
21-10-2014 21:25
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
70 20,284
 
Mandi
13-04-2015 07:53
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 2,063
 
Mandi
28-03-2015 16:29
nga light Shko tek postimi i fundit
100 22,227
 
Leaf
06-01-2015 15:41
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
0 1,974
 
Seminarist
27-12-2014 15:09
nga baaroar Shko tek postimi i fundit
2 2,593
 
kermilli
25-12-2014 19:27
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
15 3,641
 
Seminarist
24-12-2014 00:54
nga Seminarist Shko tek postimi i fundit
1 1,333
 
Seminarist
24-12-2014 00:49
nga Seminarist Shko tek postimi i fundit
0 1,304
 
ODEON
23-12-2014 18:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
14 7,729
 
Leaf
07-12-2014 19:24
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
4 2,472
 
ilia spiro
06-10-2014 16:17
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
18 2,829
 
ilia spiro
01-10-2014 07:30
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 1,912
 
drague
30-09-2014 18:45
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
43 6,509
 
Ragnar
30-09-2014 15:37
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
30 5,598
 
ilia spiro
28-09-2014 15:52
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
0 844
 
ilia spiro
23-09-2014 18:47
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
107 19,247
 
ilia spiro
23-09-2014 08:29
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
10 2,601
 
Davidi
23-09-2014 08:27
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
2 1,657
 
ilia spiro
23-09-2014 08:19
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
56 6,263
 
ilia spiro
16-09-2014 07:22
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
145 24,067
 
ilia spiro
16-09-2014 06:55
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
33 5,555
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 119 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur