Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ortodoks Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ortodoks Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Davidi
28-04-2016 16:29
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
552 75,005
 
BLEDI_SH
21-10-2014 21:25
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
70 20,284
 
magnus
08-09-2014 22:42
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
66 10,089
 
Hylltar
07-07-2014 12:41
nga Hylltar Shko tek postimi i fundit
4 1,946
 
Rusnod
03-03-2014 17:04
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
9 2,198
 
Davidi
02-03-2014 20:01
nga Davidi Shko tek postimi i fundit
0 1,428
 
Davidi
21-02-2014 23:18
nga magnus Shko tek postimi i fundit
23 5,022
 
Davidi
30-01-2014 15:14
nga Davidi Shko tek postimi i fundit
11 3,142
 
Davidi
24-12-2013 21:18
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
4 1,421
 
Davidi
12-12-2013 00:53
nga illyrianpatriot Shko tek postimi i fundit
3 1,963
 
Alkoma
09-11-2013 16:55
nga bindi Shko tek postimi i fundit
26 5,538
 
Albo
31-10-2013 18:04
nga AAO Shko tek postimi i fundit
21 4,184
 
Albo
21-10-2013 06:47
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
20 4,083
 
ilia spiro
11-10-2013 09:07
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
2 1,724
 
ilia spiro
08-10-2013 06:10
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
31 4,936
 
Davidi
05-10-2013 12:09
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
146 21,183
 
Davidi
26-09-2013 11:04
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
5 1,845
 
BLEDI_SH
24-09-2013 05:25
nga Davidi Shko tek postimi i fundit
42 5,674
 
ilia spiro
17-09-2013 15:26
nga drague Shko tek postimi i fundit
4 1,483
 
Davidi
15-09-2013 23:23
nga SERAFIM DILO Shko tek postimi i fundit
3 1,730
 
Davidi
09-09-2013 18:44
nga drague Shko tek postimi i fundit
1 2,609
 
Davidi
08-09-2013 16:15
nga Ganimet Shko tek postimi i fundit
15 2,855
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 61 to 80 of 119 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur