Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
23-10-2019 18:56
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
377 72,101
 
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 15,614
 
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 49,615
 
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 14,943
 
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 6,413
 
Mandi
16-11-2019 20:08
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
11 146
 
King Bardhyl
16-11-2019 19:15
nga edlin Shko tek postimi i fundit
101 3,145
 
Vlerėsimi  i temave: 8 vota, 3.00 mesatarja. Angel69
16-11-2019 17:59
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
596 25,341
 
Llapi
16-11-2019 13:49
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
10 147
 
Rex
15-11-2019 16:59
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
207 5,619
 
Llapi
15-11-2019 14:09
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
103 2,276
 
Llapi
15-11-2019 13:28
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
248 12,655
 
Llapi
13-11-2019 19:24
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
36 563
 
Fshatari
13-11-2019 17:55
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
5 125
 
Llapi
12-11-2019 20:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
90 1,971
 
Gi de Masha
10-11-2019 23:06
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
224 10,897
 
Llapi
09-11-2019 17:39
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
8 223
 
Llapi
08-11-2019 20:45
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
1 95
 
Llapi
05-11-2019 23:47
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
277 9,554
 
pirro
03-11-2019 08:52
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 55
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. Llapi
02-11-2019 18:23
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
171 24,596
 
Llapi
02-11-2019 10:50
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
187 19,527
 
Kastrioti1443
30-10-2019 21:19
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
16 284
 
Fshatari
30-10-2019 12:28
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
4 117
 
Llapi
29-10-2019 11:18
nga Llapi Shko tek postimi i fundit
3 148
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1303 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur