Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
5 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
16-12-2018 10:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 27,553
 
PuffetiNa
26-12-2013 05:41
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
12 13,049
 
Ragnar
13-12-2013 17:33
nga kanina Shko tek postimi i fundit
45 7,555
 
Fehmikaciu
- - -
Question
J-W
19-11-2013 12:50
nga Brari Shko tek postimi i fundit
8 3,114
Question
Mandi
13-11-2013 20:52
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
65 21,210
 
Ragnar
24-10-2013 16:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 1,942
 
PuffetiNa
11-10-2013 15:28
nga tété Shko tek postimi i fundit
4 4,730
Thumbs up
iDeA
09-10-2013 21:17
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
0 1,262
 
Regina
08-10-2013 09:21
nga Regina Shko tek postimi i fundit
0 7,145
 
Fehmikaciu
01-10-2013 14:12
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1 1,330
 
Loreal
12-09-2013 12:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
7 2,278
 
Delirium Mind
03-09-2013 08:23
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
1 4,573
 
Regina
08-08-2013 21:38
nga Regina Shko tek postimi i fundit
0 1,054
 
Regina
08-08-2013 21:32
nga Regina Shko tek postimi i fundit
0 1,279
 
Brari
30-07-2013 10:58
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
10 8,771
 
Skydive
24-07-2013 23:26
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
8 11,491
 
SmiLey
15-07-2013 13:31
nga Petro Shko tek postimi i fundit
2 2,406
Lightbulb
J-W
03-07-2013 19:21
nga J-W Shko tek postimi i fundit
0 971
 
J-W
25-06-2013 21:26
nga J-W Shko tek postimi i fundit
13 3,496
 
Loreal
20-06-2013 20:55
nga Rex Shko tek postimi i fundit
23 3,738
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 201 to 220 of 432 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur