Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
5 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
16-12-2018 10:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 27,423
 
Fshatari
10-07-2019 09:35
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 155
 
Onyx
07-07-2019 15:29
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
50 950
 
Fshatari
01-07-2019 20:07
nga AAO Shko tek postimi i fundit
22 854
 
Rex
21-06-2019 14:51
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
37 858
 
Fshatari
23-05-2019 13:59
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 502
 
cool_shqype
20-05-2019 14:44
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 213
 
SmiLey
20-05-2019 02:44
nga Rimi. Shko tek postimi i fundit
3 1,309
 
Onyx
30-04-2019 07:32
nga Zana Shko tek postimi i fundit
50 1,510
 
Onyx
26-04-2019 17:07
nga Eden Shko tek postimi i fundit
12 281
 
Onyx
24-04-2019 08:05
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 189
 
Samiu
21-04-2019 16:38
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
34 697
 
Fshatari
21-04-2019 14:04
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
42 1,381
 
Nova_Design
19-04-2019 04:59
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 124
 
Mandi
12-04-2019 22:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 512
 
Xhuljan
11-03-2019 11:48
nga drague Shko tek postimi i fundit
26 1,641
 
Persona
25-02-2019 14:11
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
765 131,058
 
ajzberg
13-02-2019 16:12
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
10 404
 
Rexhina
30-01-2019 20:56
nga Khaleesi Shko tek postimi i fundit
243 16,082
Post
SEa
27-12-2018 15:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
130 20,033
 
Kastrioti1443
11-12-2018 20:05
nga shoku_tanku Shko tek postimi i fundit
8 518
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 21 to 40 of 432 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur