Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
5 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
16-12-2018 10:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 27,549
 
PuffetiNa
07-05-2010 07:44
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,856
 
PuffetiNa
06-05-2010 07:48
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,440
 
PuffetiNa
06-05-2010 07:46
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,416
 
PuffetiNa
06-05-2010 07:45
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 1,589
 
PuffetiNa
04-05-2010 20:25
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
0 2,058
 
The_AnGeL
22-03-2010 14:36
nga Just myself Shko tek postimi i fundit
3 2,050
 
Just myself
13-03-2010 20:46
nga born_to_love Shko tek postimi i fundit
1 5,626
 
OnLy
20-02-2010 19:00
nga OnLy Shko tek postimi i fundit
2 1,804
 
Forum-Al
19-02-2010 15:50
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 2,112
 
Forum-Al
19-02-2010 15:50
nga Forum-Al Shko tek postimi i fundit
0 1,796
Post
Heily
21-01-2010 16:09
nga Alb_LoVeR Shko tek postimi i fundit
1 4,094
 
ChocolatE_DiamonD
02-12-2009 08:07
nga ChocolatE_DiamonD Shko tek postimi i fundit
0 2,705
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 421 to 432 of 432 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur