Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
5 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
16-12-2018 10:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 27,549
 
Erdhi Dimri
05-12-2018 18:07
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
18 640
 
Ice
04-12-2018 19:51
nga Ice Shko tek postimi i fundit
0 190
 
Ice
04-12-2018 19:43
nga Ice Shko tek postimi i fundit
0 211
 
SmiLey
26-11-2018 12:37
nga Adea Shko tek postimi i fundit
7 4,530
 
Xhuljan
10-09-2018 07:08
nga Persona Shko tek postimi i fundit
8 1,148
 
Fshatari
04-09-2018 19:02
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 955
 
Fshatari
26-08-2018 21:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 941
 
Fshatari
29-07-2018 18:10
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 1,024
 
Fshatari
24-07-2018 14:28
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
1 1,136
 
SEa
- - -
 
Fshatari
04-07-2018 14:25
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 1,103
 
Unik
27-06-2018 17:13
nga *ARiel* Shko tek postimi i fundit
15 1,570
 
Onyx
13-06-2018 16:15
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
16 2,964
 
Fshatari
31-05-2018 15:19
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
42 4,562
 
Onyx
29-05-2018 22:18
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
1 929
 
Onyx
28-05-2018 23:57
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
6 1,358
 
Nova_Design
04-05-2018 22:24
nga Rex Shko tek postimi i fundit
9 4,554
 
PuffetiNa
04-05-2018 22:01
nga AAO Shko tek postimi i fundit
19 4,061
Post
SEa
04-05-2018 10:48
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
1 1,717
 
Dard1
04-05-2018 10:37
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
5 2,685
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 41 to 60 of 432 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB kodi ėshtė ndezur
Smiliet janė ndezur
Kodi [IMG] ėshtė ndezur
Kodi HTML ėshtė fikur